Z Kościerskim busem do Magdeburga

Jedno z najpiękniejszych niemieckich miast zlokalizowane nad rzeką Łabą zaprasza nie tylko spragnionych wrażeń turystów, ale również osoby poszukujące pracy. Ten wyjątkowy zakątek naszych zachodnich sąsiadów charakteryzuje się nie tylko bajecznym krajobrazem, ale także dość rozwiniętym przemysłem. Magdeburg to ważny ośrodek naukowo-kulturalny. Dwie niezwykle prestiżowe uczelnie wyższe rok rocznie przyciągają do siebie całą rzeszę zagranicznych studentów. Planujesz wyjazd do Niemiec? Świetnie trafiłeś! Kościerski Bus przygotował dla Ciebie niezwykle atrakcyjną ofertę przejazdu na trasie Polska – Magdeburg (i odwrotnie Magdeburg – Polska). Jeżeli szukasz sprawdzonego, bezpiecznego, a przy okazji również taniego rozwiązania, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

Nasze Kaszubskie Busy współpracują nie tylko z Klientami Indywidualnymi (przyszłymi pracownikami, w tym sezonowymi, turystami, studentami, osobami odwiedzającymi rodzinę), ale również z Klientami Biznesowymi (firmami i zakładami pracy, wycieczkami zorganizowanymi, szkołami, jednostkami sektora publicznego etc.). To, co pragniemy Wam zaoferować to nie tylko szybki i wygodny transport z punkt A do punktu B. Nasza firma działa w oparciu o zasadę „od drzwi do drzwi”. Nasz kierowca podjedzie po Was pod dowolny adres, pomoże się „zapakować” i zająć miejsce, a następnie zawiezie w dowolne miejsce zlokalizowane w Magdeburgu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy przewóz zwierząt. Związane z tym kwestie prosimy zgłaszać naszemu pracownikowi jeszcze na etapie rezerwacji miejsca.

Busy do Niemiec z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego to wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesne, w pełni wyposażone pojazdy sprzyjają wygodnej jeździe nawet przez długie godziny. Każdy samochód posiada dostęp do WiFi, klimatyzację oraz indywidualne światło.

Masz pytania dotyczące podróży? Nie wiesz jak się do niej przygotować? A może chcesz uzgodnić dodatkowe kwestie? Zadzwoń do nas jeszcze dziś!
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Szczecinek, Goleniów, Szczecin, Berlin, Poczdam do Magdeburg.