Przewóz pasażerski do Ulm

Badenia-Wirtembergia to ogromny region, którego każde miasto posiada liczne zalety – zarówno dla turystów jak i osób poszukujących lepszej pracy. Ulm to prawdziwa uniwersytecka „perła”, której historia sięga epoki paleolitu. To właśnie wtedy teren ten zajęli pierwsi osadnicy, których odnalezione szczątki podziwiać możemy w lokalnych muzeach. Zniszczone w czasie II wojny światowej, stopniowo odbudowane, rozwinięte w szczególności w sferze kulturowej – Ulm przypadnie do gustu osobom złaknionym sztuki na najwyższym poziomie.

Busem do teatru? Dlaczego nie!

Busy do Niemiec charakteryzują się najwyższym możliwym komfortem podróży. Przestronne, odpowiednio wyprofilowane siedzenia sprzyjają wygodnej jeździe nawet przy najdłuższych trasach. Sprzyjający klimat wnętrza zestawiony z odpowiednim wyposażeniem sprawia, że całość doskonale sprawdzi się zarówno przy pracy na laptopie, słodkiemu leniuchowaniu przy książce, drzemce czy zabawie na tablecie. Ulm skrywa w sobie wiele ciekawych obiektów. Jedno z ładniejszych miast Badenii-Wittenbergi zachwyca zabytkami, dużą ilością teatrów i bajecznym rynkiem. Nasze busy do Niemiec szybko i sprawnie przewiozą Państwa ze wskazanego miejsca w dowolny zakątek miasta (door to door).

Busem do pracy!

Przewozy do Niemiec to wygodne, praktyczne i bezpieczne rozwiązanie dedykowane nie tylko Klientom Indywidualnym, ale również Klientom Biznesowym oraz grupom zorganizowanym. Nasza bogata flota sprzyja regularnym przejazdom na trasie Polska-Ulm w dogodnych dla Odbiorców terminach. Współpracujemy z najlepszą kadrą kierowców. Nasi pracownicy posiadają wiele ważnych, przydatnych Klientom umiejętności – doskonale znają topografię kraju, a także płynnie mówią w języku niemieckim.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy dlań ofertę przewozu zwierząt. Po wcześniejszej rezerwacji możliwy jest przejazd busem na trasie Polska-Niemcy oraz Niemcy-Polska wraz z czworonożnym przyjacielem.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Lipsk, Norymberga do Ulm.