Transfer pasażerski do Münster

Planujesz wyjazd do Niemiec? „Chodzi Ci po głowie” Nadrenia Północna-Westfalia? Poszukujesz sprawdzonego środka transportu? Doskonale trafiłeś! Kościerski Bus specjalizuje się w szybkich, komfortowych i co najważniejsze bezpiecznych przejazdach na trasie Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska. Tym razem pragniemy zaprezentować Wam jeden z naszych Kultowych szlaków… Münster.

Münster to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast zlokalizowanych w tym regionie. Rok rocznie odwiedza je kilkaset tysięcy turystów – również zagranicznych. Zakątek ten cieszy się dużą popularnością ze względu na coroczny jarmark bożonarodzeniowy. Niewielkie uprzemysłowienie sprawia, że Münster nie jest preferowany jako wiodący kierunek osób poszukujących pracy. Niebywale urokliwe posiada jednak wiele uczelni wyższych, przyciągających wielu studentów – również z Polski.

Droga do Münster wcale nie musi być nudna i męcząca. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni środek transportu. My proponujemy Wam wygodne, przestronne i w pełni bezpieczne busy. Kościerskie Busy to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów. Każdy samochód zaopatrzony został w szereg udogodnień sprzyjających komfortowej podróży nawet w przypadku nieco wydłużonych tras. Oferujemy Wam dostęp do WiFi, gniazdka elektryczne, a także wentylację. W kaszubskich busach można przewozić zwierzęta! Podróż z pupilami należy wcześniej zgłosić.

Busy do Niemec charakteryzują się niezwykle bogatą ofertą transportu osób na trasie Polska – Niemcy (w szczególności województwo pomorskie i zachodniopomorskie). Jak to wygląda w praktyce? Działamy a zasadzie „od drzwi do drzwi”. Nasz kierowca nie tylko przyjedzie po Ciebie pod wskazany adres, pomoże Ci się „zapakować” oraz zająć miejsce, ale również odwiezie w dowolne miejsce zlokalizowane na terenie Münster. Wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Chcesz się zatrzymać na stacji benzynowej? Masz ochotę zapalić? A może jesteś głodny? Nasza kadra doskonale włada językiem niemieckim – z największą przyjemnością pomoże Ci pokonać barierę językową.
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld do Münster.