Przewozy pasażerskie z Ustki do Niemiec

Przewozy pasażerskie z Ustki do Niemiec to usługa realizowana dla pasażerów, którzy jadą za zachodnią granicę w celach zarobkowych lub turystycznych. Warto wybrać dobrego przewoźnika, takiego jak Kościerski bus, by móc połączyć sam cel podróży z komfortową i bezpieczną jazdą oraz odkrywaniem uroków Ustki i jej zakątków.

Co warto zobaczyć w Ustce?

Będąc w Ustce jako turysta warto zatrzymać się i poznać atrakcje tego nadmorskiego miasta. Choć nie jest ono tak znane jak Gdynia lub Sopot, ale można w nim znaleźć wiele urokliwych zakątków.
Ustka to jedno z najbardziej popularnych polskich uzdrowisk, które zachowało estetyczny i historyczny klimat. Ulice tego miasta są wizytówką dawnych lat i stanowią dobrą lekcję historii wraz z dawnymi, mieszczańskimi kamienicami i odrestaurowanymi rybackimi chatami w charakterystyczne dla tego regionu biało-brązowe kraty.

Wybierając przewozy pomorskie i będąc w okolicach Ustki warto zatrzymać się na dłużej i zwiedzić molo oraz zobaczyć ustecka syrenkę. Tuż obok znajduje się słynna latarnia morska, a nieopodal strzeżona nadmorska plaża. Jeśli czas pozwala warto też przejść się nowoczesną, ruchomą kładkę i dotrzeć aż na wschodnią stronę portu, gdzie znajdują się poniemieckie bunkry z czasów II wojny światowej. To prawdziwa lekcja historii dla każdego miłośnika dawnych czasów.

Wracając do kraju i wybierając busy z Niemiec do Ustki warto na dłużej zatrzymać się w tym mieście. Osoby, które były tu już wcześniej podkreślają, że zawsze warto wrócić by odkryć nowe, ciekawe miejsca. Można też spędzić tu weekend z rodziną lub w gronie znajomych. Warto wybrać się na długi spacer na urokliwe plaże i na latarnię morską, z której widać wydmy. Koniecznie warto też zwiedzić Słowiański Park Narodowy. A stamtąd już niedaleko do tzw. Krainy w Kratę i jej punktu centralnego – Swołowo oraz do Kluk, gdzie w maju uroczyście świętuje się „Czarne Wesele”, nawiązujące do ceremonii kopania torfu przez Słowińców.

Dla osób, które chciałyby odkryć uroki Krainy w Kratę ciekawą propozycją jest odwiedzenie jej stolicy – Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i pierwszego w Polsce Muzeum Śledzia w Starkowie. Warto też udać się na długi spacer z rodziną lub bliskimi szlakiem Słupskich Murali.
Dla wielu osób Ustka jest miejscem kojarzącym się głównie z plażą i morzem, ale to błąd. W tym mieście czeka bowiem wiele innych atrakcji, które warte są zobaczenia. Będąc w tych okolicach warto dowiedzieć się więcej o rodzimych Słowińcach, o rybackich wioskach i miastach o bogatej historii. To połączenie aktywnej wycieczki i poznawania bogatej historii tego regionu.

Nowoczesne busy do Niemiec z Ustki, czyli dlaczego warto podróżować z Ustki do Niemiec z Kościerskim busem ?

Wybierając przewoźnika warto skorzystać z oferty renomowanej firmy, która od lat cieszy się uznaniem klientów. A taki jest Kościerski bus. Posiadamy swoją siedzibę na Kaszubach i obsługujemy głównie klientów z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wykonujemy stałe przewozy do krajów europejskich i państw Europy Zachodniej, a także przewozy indywidualne zgodnie z zamówieniami klienta.

Posiadamy flotę nowoczesnych busów, które zapewniają komfortową jazdę. Dzięki temu nawet osoby, które przemierzają znaczne odległości mogą cieszyć się komfortem jazdy i dostępem do sieci internetowej, klimatyzacji itp. Naszą wizytówką jest bezpieczna jazda połączona z udogodnieniami dla pasażerów, które sprawiają, że wiele osób chętnie wraca do naszych usług. Działamy w systemie door to door (z adresu na adres), a każda osoba, która dokonuje rezerwacji miejsca w naszym busie posiada gwarancje, że ze wskazanego miejsca w kraju dotrze pod adres poza granicą.

Naszym pasażerom zapewniamy wygodną i przede wszystkim bezpieczną jazdę. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie i niezbędne licencje. Pasażerowie, którzy nie znają języków obcych mogą liczyć na ich pomoc i wsparcie, co jest znacznym udogodnieniem np. dla osób, które po raz pierwszy jadą za granicę i obawiają się bariery językowej podczas podróży. Nasi kierowcy służą pomocą w każdej sytuacji która wymaga znajomości języka niemieckiego.
Stawiamy też na jakość, dlatego nasze busy to nowoczesne pojazdy wysokiej generacji, wyposażone w bezpieczne siedzenia z homologacją, dosiadające dużą przestrzeń bagażową i dodatkowe usługi, takie jak np. barek, prąd itp.

W naszych busach przewozimy również małe dzieci i zwierzęta wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą w ten sposób podróżować. Wcześniej prosimy o złożenie zgłoszenia w celu zamontowania odpowiedniego fotelika dla dziecka lub przygotowania miejsca dla zwierząt domowych.

Realizujemy również usługi przewozu rzeczy i przesyłek.

Jadąc z Ustki do Niemiec w celach zarobkowych lub turystycznych warto wybrać ofertę kościerskich busów. To sposób na to by dobrze spędzić czas w gronie rodzinnym lub cieszyć się komfortową jadą do Niemiec – niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Nasi kierowcy dokładają starań by podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie, a każdy pasażer bez opóźnień trafił pod wskazany adres.

Masz pytania dotyczące podróży ?

Nie zwlekaj, zadzwoń lub zapytaj na facebooku

Kościerskie busy jadą przez:

Ustka, Słupsk, Sławno, Koszalin, Tychowo, Kołobrzeg, Nowogard, Goleniów, Szczecin, Niemcy