Przewozy do Niemiec z Gdańska do Bremen.

Przewóz osób na trasie Polska – Niemcy to nasza specjalność. Tym razem pragniemy zaprezentować Wam naszą kultową trasę… Bremen.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz „podwózki” do pracy, sprawdzonego środka transportu na długi weekend czy po prosu szukasz taniego rozwiązania – Kaszubskie Busy zapewnią Ci maksymalny komfort i pełne bezpieczeństwo w niskiej, atrakcyjnej cenie. Wyjazdy do Niemiec charakteryzują się dość wysoką ceną. Mimo znacznej konkurencji, szereg rygorystycznych wymogów prawnych sprawia, że transport osób nawet do tych wiodących miast bywa mocno utrudniony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy dlań wyjątkową ofertę. Busy Pomorskie prezentują… kompleksowy przewóz osób z Polski do Bremen (Niemcy) i z Bremen do Polski.

Dysponujemy nowoczesną, w pełni sprawną flotą pojazdów przystosowanych do potrzeb każdej grupy. Kościerskie Busy wyposażone zostały w szereg praktycznych udogodnień – wygodne siedzenia sprzyjające słodkiemu leniuchowaniu w czasie podróży, odpowiednio dobraną wentylację warunkującą komfort jazdy latem i zimą, Internet umożliwiający śledzenie mediów społecznościowych, a także gniazdka elektryczne pozwalające podładować telefon o każdej porze dnia i nocy. To, co pragniemy Wam zaprezentować to wygodny transporty w trybie „od drzwi do drzwi”. Klient odbierany jest z dogodnego dlań miejsca na terenie Polski i przewożony pod dowolny, wskazany wcześniej adres.

Zastanawiasz się, jak to wygląda w praktyce? Doświadczony kierowca podjedzie po Ciebie i Twoją ekipę pod wskazany wcześniej adres. Zależnie od Twoich potrzeb, pomoże Ci się „zapakować” oraz zająć miejsce w busie. Jako że nasza ekipa doskonale włada językiem niemieckim, z największą przyjemnością pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy wynikające z bariery językowej. Uwaga! Kościerski Bus umożliwia Wam podróż z czworonogiem! Jeżeli marzy Ci się przejażdżka z pupilem, poinformuj wcześniej o tym fakcie naszego przedstawiciela.

Masz więcej pytań? Kaszubskie Busy szybko rozwieją Twoje wątpliwości. Jeszcze dziś skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy.
Przewóz do Niemiec na trasie:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Rostock, Lubeka, Hamburg do Bremen.