Podróże to prawdziwa pasja milionów osób na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić, gdyż zwiedzanie świata poszerza nasze horyzonty. Dodatkowo pozwala poznać ciekawe osoby i spróbować potraw, które na zawsze zostają w pamięci. Podróżujemy w zależności od stanu naszego portfela, oraz sentymentów i wielu innych miłości. Polacy są również bardzo często zainspirowani krajami, w których wyjeżdżali do pracy. Jak wiadomo największa liczba Polaków przebywa w takich krajach jak Niemcy, Holandia, czy między innymi Belgia. To właśnie tam wracamy więc niejednokrotnie w celach turystycznych i staramy się zobaczyć najciekawsze miejsca. Zapraszamy na przewozy do Lubeki.

Busy zachodniopomorskie do Lubeki

Kraj naszych zachodnich sąsiadów ma do zaoferowania naprawdę wiele. Z racji bliskiej odległości od naszego państwa staje się on częstym celem wycieczek. Lubeka to jedno z najciekawszych miast w Niemczech, którego grzechem byłoby nie odwiedzić i nie skorzystać z atrakcyjnych cen wyjazdu. Na miejsce dostać możemy się między innymi dzięki znanej i szanowanej firmie Kościerski bus. Zapewnia ona przejazd na miejsce w bardzo komfortowych warunkach i przede wszystkim w bezpieczny i szybki sposób.

Przewozy pomorskie do Lubeki

Województwa pomorskie i zachodniopomorskie położone są najbliżej Niemiec i to właśnie stamtąd firma Kościerski bus organizuje swoje wyjazdy. Miasto Lubeka to – jak już zostało powyżej napisane – jedno z najciekawszych miejsc podróży turystycznych w tym kraju. Ma ono do zaoferowania między innymi wiele kościołów, które posiadają bardzo długą historię. Jest to więc z całą pewnością miejsce, które może zainteresować osoby wierzące. Na pewno zainteresuje prawdziwych miłośników ciekawej i mocno wpadającej w oko architektury. Miasto Lubeka jest także znane z największego portu w Niemczech i dostępu do Morza Bałtyckiego.

Busy do Lubeki

Żyjemy obecnie w bardzo komfortowych czasach, w których to będąc w Unii Europejskiej możemy podróżować po Europie bez większych komplikacji i problemów. Stara się więc z tego korzystać jak najwięcej osób i dzięki takim firmom jak Kościerski-Bus podróż do Niemiec może być zapamiętana z bardzo dobrej strony. Na myśl o podróży wynajętym busem ucieszą się z całą pewnością osoby, które nie posiadają swojego samochodu, bądź po prostu nie przepadają za pokonywaniem dalszych odległości w obcym kraju. Atrakcyjne ceny wyjazdu sprawiają, że chętnych na ciekawą wycieczkę nie brakuje nawet przez chwile. Może to być więc idealna okazja do poznania nowych znajomych.

Ciekawe sklepy

Lubeka słynie również między innymi z marcepanu i każdy fan tego specyficznego smaku powinien być niesamowicie zadowolony. Ucieszą się z tego na pewno fani słodyczy, którzy będą mieć okazję spróbować regionalnych przysmaków. Poza słodyczami zjemy tam również oczywiście tradycyjne niemieckie kiełbaski, czyli popularne na całym świecie Wursty. Jeśli chcemy pozostać w Lubece na kilka dni i eksplorować to piękno miasto jeszcze lepiej, to z całą pewnością nie powinniśmy mieć żadnego problemu z zakwaterowaniem się w jednym z hoteli.

Masz pytania dotyczące podróży?
Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Lubeki jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Neubrandenburg do Lubeki.