Busy do Norymbergi

Drugie co do wielkości miasto Bawarii cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich turystów. Zlokalizowane pomiędzy Monachium, Stuttgartem, a Frankfurtem nad Menem rok rocznie przyciąga zarówno poszukiwaczy przygód jak i osoby złaknione lepszej pracy. Norymberga to miasto, którego historia zaczyna się już we wczesnym średniowieczu. Całkowicie zniszczone po II wojnie światowej, stopniowo odbudowane, dziś jest jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych kraju.

Norymberga – co warto zobaczyć?

Wbrew powszechnej opinii, Norymberga kryje w sobie znacznie więcej, aniżeli miejsce słynnych procesów norymberskich. Po przybyciu na miejsce w oczy rzuca się górujący nad miastem zamek – ogromny kompleks składający się z trzech niezwykle atrakcyjnych dla turysty budowli. Na szczególną uwagę zasługuje staromiejski rynek z renesansowym ratuszem oraz późnogotycką studnią w kształcie wieży. Nieco dalej podziwiać możemy obiekty sakralne z działami m.in. Wita Stwosza. Wielbiciele historii na pewno zwrócą uwagę na dawną zabudowę gospodarczą z przełomy XV i XVI wieku. Oczywiście, w mieście nie brakuje muzeów. Szczególnie ciekawe wydają się Muzeum Transportu oraz Muzeum Zabawek.

Busy na każdą kieszeń

Busy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane każdemu wymagającemu Odbiorcy. Nowoczesna flota przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, młodzieży i dorosłym, ale również seniorom. Po uprzedniej rezerwacji możliwa jest także podróż z czworonogiem. Każdy pojazd posiada wentylację oraz gniazdka elektryczne, a także dostęp do Wi-Fi. W czasie jazdy możliwe jest korzystanie z Internetu, a także ładowanie telefonu. Wygodne, rozsuwane siedzenia oraz indywidualne lampki sprzyjają relaksowi przy książce bądź drzemce.

Busy do Niemiec działają na zasadzie door to door. Nasz kierowca odbierze Państwa w wyznaczonym dniu oraz godzinie, z wygodnego dla Państwa miejsca, pomoże spakować bagaże i zająć miejsce, a następnie zawiezie pod wskazany adres zlokalizowany na terenie Norymbergii. Wszystko szybko, sprawnie i z poszanowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Lipsk do Norymbergi.