busy do Stuttgart

Busem do Niemiec

Wyjazd do Berlina wcale nie musi być kosztowny. Kaszubskie Busy prezentują… transport osób na trasie Polska-Niemcy w nowych, atrakcyjnych cenach. Busy Pomorskie to coś więcej niż zwykły środek transportu – to konkurencyjne rozwiązanie godne najbardziej wymagających Odbiorców. dlaczego? Przewóz osób odbywa się na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Klient odbierany jest z dogodnego dla niego miejsca i przewożony pod dowolny adres znajdujący się na terenie Berlina. Kościerski Bus jest w pełni dostosowany do potrzeb i preferencji współczesnego Odbiorcy. Nowoczesny, w pełni wyposażony, całkowicie bezpieczny pojazd sprzyja szybkiej i komfortowej jeździe w niemal każdy zakątek urokliwej stolicy Niemiec. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na wakacje, na krótki weekend we dwoje, na festiwal czy inny event, odwiedzić rodzinę bądź uczestniczyć w wieczorze kawalerskim, studiować bądź zobaczyć w końcu Mur Berliński – sprawdzone busy do Niemiec stanowią gwarancję udanej podróży.

Jak wygląda to w praktyce. Doświadczony kierowca podjedzie pod Ciebie, Twoich bliskich, pracowników pod wskazany adres i pomoże Ci się „zapakować”. Walizki mniejsze i większe nie stanowią dla nas żadnego problemu. Chcesz ładować w czasie podróży telefon, tablet, laptopa? To również możemy Ci zapewnić. Kościerski bus przywita Cię przytulnym i zadbanym wnętrzem. Wygodne siedzenie doskonale sprawdzą się przy krótkiej drzemce i dłuższym śnie. Oczywiście, jeżeli pragniesz w czasie jazdy czytać książkę, praktyczna lampka umożliwi Ci śledzenie losów bohaterów bez konieczności świecenia latarką (????). Ekipa Kaszubskich Busów doskonale włada językiem niemieckim. Jeżeli będąc w Berlinie – czy to na stacji benzynowej czy już w miejscu docelowym – będziesz miał problem, nasi pracownicy bez większych przeszkód pomogą Ci go rozwiązać. A może masz opory przed podróżowaniem bez swojego pupila? Spokojnie, po wcześniejszym uzgodnieniu możesz zabrać ze sobą zwierzątko.

Masz pytania dotyczące podróży? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin do Berlina.