Busy do Düsseldorf

Stolica Nadrenii Północnej-Westfalii, jeden z ważniejszych ośrodków przemysłowych kraju, kilkunastomilionowe miasto z tysiącletnią historią – Düsseldorf to obowiązkowa pozycja każdego wycieczkowicza. Düsseldorf to również jeden z wiodących kierunków pracowników kontraktowych, a także osób, które pragną polepszyć swój byt. Szereg rodzimych koncernów, znane na całym świeci firmy, laboratoria naukowe, uczelnie wyższe – w jednym z większych miast Niemiec swoją siedzibę ma wiele firm azjatyckich, Metro Group, Henkel, E.ON. Grupa Ergo i wiele innych, ważnych podmiotów.

Düsseldorf to również ciekawe miasto pod względem architektonicznym. Zniszczone w czasie II wojny światowej, przeżyło fazę przyspieszonego rozwoju. Jeden z nowocześniejszych zakątków Niemiec zachwyca eleganckimi dzielnicami biznesowymi zestawionymi z równie efektownymi zakątkami przemysłowymi z dużą ilością fabryk. W Düsseldorfie czeka na nas kilka przyjaznych dla oka zabytków gotyckich oraz barokowych. Na uwagę zasługują ruiny zamku cesarskiego, pałac Benrath z XVIII wieku wraz z przynależnym doń ogromnym parkiem, XVI-wieczny ratusz, a także Muzeum Goethego zlokalizowane w dawnym XVII-wiecznym pałacyku myśliwskim.

Jak dostać się do Düsseldorfu?

Możliwości jest wiele… My polecamy Wam busy do NiemiecPrzewozy do Niemiec to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań o doskonałym stosunku ceny do jakości. Jak wygląda to w praktyce? Podróż busem jest szybka, wygodna, a co najważniejsze bezpieczna. Doświadczony kierowca doskonale orientuje się w topografii Niemiec. Personel naszej firmy służy pomocą nie tylko na terenie Polski, ale również po przekroczeniu granicy. Każdy z naszych pracowników doskonale włada językiem niemieckim.

Bus to rozwiązanie idealne dla pracowników, przyjaciół, rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, kobiet w ciąży, seniorów, a także osób, które pragną podróżować z pupilem. Jeżeli chcesz, zabrać do Düsseldorfu swojego „włochatego” przyjaciela, poinformuj nas o tym fakcie jeszcze przy rezerwacji miejsca.

 

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

 

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Essen do Düsseldorf.