Busem z pomorza do Dortmundu

 

W zachodniej części Niemiec, w Nadrenii Północnej Westfalii, znajduje się jedno z bardziej przyjaznych naszym rodakom miast – bajeczny Dortmund. Bogate centrum finasnowo-handlowe ciesz się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Kierunek ten dedykowany jest przede wszystkim grupom zorganizowanym oraz Klientom Biznesowym – firmom i zakładom pracy poszukującym pewnego transportu dla swoich podwładnych.

Dortmund kryje w sobie wiele miejsc pracy. Oczywiście, miasto to przypadnie do gustu również wszystkim wycieczkowiczom. Planujesz krótki urlop poza granicami naszego kraju? Marzy Ci się romantyczny weekend tylko we dwoje? A może po głowie chodzi Ci wycieczka objazdowa? Dortmund to idealny zakątek dla romantyków i zwolenników mitologii germańskiej, dla wszystkich fanów gotyku, a także przyszłych historyków.

Przewozy do Niemiec to rozwiązanie godne najbardziej wymagających Odbiorców. Podróż wygodnym, nowoczesnym, a co za tym idzie bezpiecznym busem sprzyja zarówno wypoczynkowi jak i pracy. Odpowiednio wyprofilowane fotele umożliwiają efektywny odpoczynek. Dostępne w pojeździe gniazdka pozwalają szybko i sprawnie naładować telefon, tablet bądź laptopa. Indywidualne światło doskonale sprawdza się przy wertowaniu notatek na uczelnie bądź czytaniu ulubionej książki.

Busy do Niemiec to jedno z lepszych rozwiązań w zakresie wygodnego zwiedzania. Wbrew powszechnej opinii, w Dortmundzie znajdziemy wiele ciekawych miejsc – przyjaznych nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Liczne ruiny zamku (np. Hohensyburg), a także same zamki (np. Haus Dellwig, Haus Rodenberg), osiedla robotnicze i budowle fabryczne z XIX w, urokliwe kościółki, a także bogato wyposażone muzea (od historycznego, poprzez sztukę nowoczesną, a skończywszy na muzeum Piłki Nożnej) – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Jak? Gdzie? Kiedy?

Zaplanuj wyjazd razem z nami. Wybierz dogodny dla siebie termin. Nasz kierowca podjedzie we wskazane miejsce o danej godzinie i zabierze Cię w dalszą podróż – do samego Dortmundu.

 

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld do Dortmundu.