Busem do Regensburg

Ratyzbona to kolejne niemieckie miasto z długą, niezwykle barwną historią. Pozornie niewielkie, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym Bawarii. Siedziba wielu ważnych w regionie firm z gałęzi elektrotechnicznej, produkcji samochodów, przemysłu maszynowego, browarnictwa, drukarstwa oraz transportu śródlądowego rok rocznie przyciąga całą rzeszę spragnionej godziwej pracy siły roboczej. Piąte co do wielkości miasto w regionie może pochwalić się również przyciągającymi wzrok zabytkami, w tym wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO Starym Miastem.

Busy do Niemiec – na wycieczkę i do pracy

Busy do Niemiec to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesna flota pojazdów sprzyja szybkiemu i co najważniejsze bezpiecznemu transportowi pod dowolny adres zlokalizowany w Ratyzbonie. Każdy pojazd zaopatrzony został w gniazdko elektryczne oraz indywidualne światło. Wygodne, rozkładane fotele doskonale sprawdzą się zarówno przy drzemce, leniuchowaniu z książką jak i wykonywaniu obowiązków służbowych. Klimatyzowane, przestronne wnętrze przypadnie do gustu zarówno dzieciom, dorosłym jak i seniorom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiliśmy przewóz zwierząt. Chcąc podróżować z czworonogiem niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja.

Jakość ma znaczenie

Jako jedni z niewielu działamy w oparciu o rozwiązanie door to door. Nasz doświadczony kierowca przyjedzie we wskazane miejsce, we wcześniej ustalonym terminie. Zależnie od preferencji Klienta może być to np. parking bądź adres domowy. Po zajęciu przez Państwa miejsca, wyruszy w podróż na trasie Polska – Niemcy (Ratyzbona). Naszym celem jest dowieźć Klienta w preferowane przez niego miejsce zlokalizowane na terenie Ratyzbony. Nasz personel doskonale włada językiem niemieckim. W razie problemów czy trudności związanych np. z dokumentami, z największą przyjemnością pomoże Państwu nawiązać kontakt z przedstawicielami władzy.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Norymberga do Regensburga.