Busem do Mannheim

Oto jeden z najważniejszych ośrodków naukowo-kulturalnych Badenii-Wirtembergii. Przedstawiamy Wam Mannheim – niezwykle urokliwe miasto, siedzibę wielu ważnych niemieckich uniwersytetów. Zlokalizowane w bliskiej odległości od Frankfurtu nad Menem, rok rocznie przyciąga do siebie nie tylko spragnionych wiedzy studentów, ale również turystów i osoby aktywnie poszukujące pracy. W Mannheimie zarejestrowanych jest kilka tysięcy ważnych przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki. Chcesz szybko, sprawnie i bez większych komplikacji dojechać z Polski do dowolnego zakątka Niemiec? Kościerski Bus zagwarantuje Ci komfortową i bezpieczną jazdę na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Jak to wygląda w praktyce?

Profesjonalny przewóz busami to usługa dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesna flota pojazdów sprzyja wygodnej jeździe na trasie Polska – Niemcy, w szczególności Polska – Mannheim. Współpracujemy z doświadczonymi, certyfikowanymi kierowcami. Cała kadra kaszubskich busów służy pomocą w zakresie pokonywania bariery językowej. Nasi pracownicy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów – z największą przyjemnością zatrzymają się na granicy, w restauracji czy też… na papierosa. Busy do Niemiec z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego charakteryzują się niską, atrakcyjną ceną. Dysponujemy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku.

Naszym Klientom udostępniamy w pełni nowoczesną, a co za tym idzie całkowicie bezpieczną flotę pojazdów. Eleganckie, przestronne busy doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku krótszych jak i nieco dłuższych podróży. Każdy samochód wyposażony został w wygodne fotele – sprzyjające komfortowemu czytaniu książki bądź słodkiemu leniuchowaniu po ciężkim dniu pracy, a także wentylacje, praktyczne światło WiFi, a także gniazdka elektryczne. Kościerski bus dopuszcza transport czworonogów, jednakże tylko po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem.

Marzy Ci się wycieczka do innego miasta, aniżeli Mannheim?

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz cel i datę podróży, a nasz bus będzie czekał na Ciebie w określonym miejscu i czasie.

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Frankfurt nad Menem do Mannheim .