Busem do Aachen

Oto kolejna „perełka” zlokalizowana w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tym razem zabierzemy Was busem do Niemiec w podróż do jednego z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Niemczech… do Aachen. Aachen cieszy się wyjątkowo dużą popularnością nie tylko ze względu na szereg doskonale wyposażonych kurortów SPA. To również jeden z wiodących ośrodków przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu elektrotechnicznego, maszynowego, metalowego, a także kolejowego. To stąd rok rocznie „wychodzi” niezliczona ilość niebywale pysznej czekolady (przemysł spożywczy). Aachen wydaje się idealne dla wszystkich poszukujących pracy bądź pragnących odpocząć po dotychczasowej. Co więcej, miasto to jest również ważnym centrum naukowym. Znajdziemy tu wiele uczelni zrzeszających również polskich studentów.

Chociaż wydaje się, że transport do Aachen nie jest rzeczą trudną, nieco zawiłe trasy niemieckie mogą stanowić pewną trudność – zwłaszcza dla niedoświadczonego kierowcy. W mieście znajduje się węzeł kolejowy, jednakże nie każdy z nas preferuje podróż nierzadko zatłoczonym, a czasami również klaustrofobicznym pociągiem. My proponujemy Wam miłe i przyjemne rozwiązanie – szybki transport osób busami. Busy Kościerskie dedykowane są najbardziej wymagającym Odbiorcom – zarówno Klientom Indywidualnym jak i Klientom Biznesowym. Nowoczesne, w pełni sprawne, a zarazem komfortowe pojazdy sprzyjają długim i krótkim podróżom po Niemczech.

Zastanawiacie się jak działamy? To proste. Nasz miły, doświadczony, a przy okazji znający język niemiecki kierowca, przyjedzie po Was w wyznaczone miejsce i wskazanej godzinie. Z największą przyjemnością pomożemy Ci spakować bagaże i zająć miejsce. Następnie zabierzemy Cię pod dowolny adres zlokalizowany już w Aachen. Martwisz się o ewentualne postoje? Spokojnie! Nasi pracownicy to też ludzie. Powiedz nam, że chcesz wyjść z busa, a na pewno zatrzymamy się w najbliższym możliwym miejscu.

Czy wiesz, że ?

Kościerskie busy pomorskie i zachodniopomorskie umożliwiają transport zwierząt? Powiadom nas o tym fakcie na etapie rezerwacji miejsca. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Pracownicy kaszubskich busów z największą przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości.

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Poczdam, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Essen, Duisburg, Duuseldorf do Aachen.